Strategia rozwoju Powiatu Węgrowskiego na lata 2016-2020

Drukuj

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju Powiatu Węgrowskiego na lata 2016 – 2020”

Zarząd Powiatu Węgrowskiego zaprasza jednostki samorządu terytorialnego  oraz partnerów społecznych i gospodarczych do zgłaszania uwag, opinii i wniosków do projektu „Strategii rozwoju Powiatu Węgrowskiego na lata 2016 – 2020”, przyjętego na podstawie uchwały nr 106/46/2015 Zarządu Powiatu Węgrowskiego z dnia 19 listopada 2015 roku.

Strategia rozwoju Powiatu Węgrowskiego na lata 2016 – 2020 jest podstawowym dokumentem, określającym obszary, cele i kierunki interwencji polityki rozwoju prowadzonej przez Powiat Węgrowski. Swym zakresem obejmuje potrzeby i oczekiwania całej wspólnoty powiatowej, promując współpracę pomiędzy samorządem powiatu, samorządami gmin, sektorem gospodarczym, organizacjami pozarządowymi i innymi instytucjami, które mają  istotny wpływ na  realizację celów i kierunków interwencji w niej zawartych.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 30 listopada 2015 r. do 15 grudnia 2015 r., w formie przyjmowania opinii, uwag, propozycji osobiście, drogą pocztową lub e – mailową. Projekt Strategii dostępny jest na stronie http://powiatwegrowski.pl/.

Opinie, uwagi, propozycje należy przekazywać do dnia 15 grudnia 2015 roku:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: inwestycje@powiatwegrowski.pl
  • złożyć osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Węgrowie,
  • pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Węgrowie, ul. Przemysłowa 5, 07 – 100 Węgrów.

Opinie, uwagi i propozycje z datą wpływu po dniu 15 grudnia 2015 roku, jak również niepodpisane, nie będą uwzględniane. Nieprzedstawienie opinii w terminie oznacza rezygnację z prawa jej wyrażenia.

Po upływie terminu konsultacji zostanie przygotowane sprawozdanie z jej przebiegu i wyników, zawierające w szczególności ustosunkowanie się Zarządu Powiatu Węgrowskiego do uwag zgłaszanych w trakcie konsultacji wraz z uzasadnieniem. Sprawozdanie zostanie zamieszczone na stronie internetowej http://powiatwegrowski.pl/ w terminie 7 dni od daty zakończenia konsultacji.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach projektu Strategii rozwoju Powiatu Węgrowskiego na lata 2016 – 2020.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.